• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Nehir tronditet kur mëson historinë e Nazimit, ja ç’do ndodhë nesër

Nehir arratiset nga shtëpia ku Nazim e mban të mbyllur, por ky i fundit e gjen. Nehir shpërthen ndaj Nazimit duke e fajësuar për gjithçka. Asaj i bie të fikët dhe Nazim e çon sërish në shtëpinë në pyll. Nazim i tregon Nehirit historinë e jetës së tij. Nazim tregon sesi e gjeti bashkëshortin në shtrat me dikë tjetër dhe e vrau. Nehir tronditet kur e mëson këtë. Të nesërmen ajo arrin të arratiset nga shtëpia teksa Nazimin e ka zënë gjumi.