• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Nehir arrestohet dhe mes lotësh ndahet nga i biri, ja ç’do ndodhë nesër

Nehir e frikësuar se Bahar do ja marrë djalin vendos të arratiset. Bashkë me ta shkon dhe Zerin. Bahar së bashku me policinë vihen në kërkim të tyre. Ibrahim ndihmon Zahrën të fshehin trupin e Merjemit. Nehir arrestohet nga policia dhe mes lotësh ndahet nga i biri.