• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në videot e vajzës teksa luan, Anjeza Shahini shkruan fjalët më kuptimplotë

Edhe pse është shkëputur prej muzikës, Anjeza Shahini është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare. Ajo i është përkushtuar familjes, vogëlushes së saj dhe bashkëshortit. Edhe me fjalët e fundir që ka shkruar, Anjeza thekson edhe njëherë se po jeton ditët më të lumtura të jetës dhe asgjë tjetër nuk ka rëndësi. “Gjithmonë kam kujtuar se fëmijëria është periudha më e bukur e jetës, por e paskam patur gabim, mëmësia qenka ç’qenka”, shkruan Anjeza në videot ku shihet Tori duke luajtur. Kujtojmë se Shahini jeton prej kohësh në Angli, duke qenë se bashkëshorti i saj është diplomat anglez.