• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Në vend që të merresha me premtimet…”, aktorja e famshme rrëfen tradhëtinë një natë para martesës

Pas publikimit të librit të saj “Inside Out”, aktorja e famshme Demi Moore duket se ka qartësuar disa fakte të reja mbi të. Në libër ajo tregoi se kishte tradhëtuar burrin e saj Freddy Moore një ditë para martesës së tyre. Ajo tregoi se një ditë para shkoi në shtëpinë e Paul Carafotes, të cilin e kishte takuar në xhirimet e një filmi. “Një natë para se të martoheshim, në vend që të merresha me premtimet e mia, telefonova një djalë që kisha takuar në xhirimet e një filmi. U largova nga festa ime e beqarisë dhe shkova në banesën e tij”, tregon e penduar Demi. Aktori e konfirmoi historinë duke treguar disa detaje nga takimi i tyre. “Unë jam zgjuar dhe Demi po qëndronte sipër me një shishe Dom në dorë. Ajo ishte e egër”, tregon Paul. Libri i Demi Moore nxorri shumë detaje rreth jetës së saj dhe krijoi shumë polemika tek ata që e lexuan