• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Në shtëpinë e Besnikut dhe Jonidës postet janë të ndara dhe gruaja është ministrja

Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi dinë si t’i bëjnë të veçanta edhe postimet më të thjeshta, si ky i fundit ku kanë dalë të përqafuar.

Këtë herë me humorin që i karakterizon na treguan si i kanë ndarë rolet në shtëpi. Dhe gjejeni çfarë? Jonida është ministrja.

Po Besniku? Epo mesa duket ka rolin e policit. Se siç thotë populli, shtëpinë e mbledh gruaja.

Të gjitha këto i shkruajnë vetë çifti në foton e publikuar. Komentet dhe të qeshurat nga fansat nuk ishin të pakta, ndërsa vetë protagonistët me siguri do vazhdojnë të publikojnë momente si këto me batuta nga më të ndryshmet./revistawho.com

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by besnik krapi (@besnikkrapi)