• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në shitje për një shumë marramendëse, dalin pamjet e rezidencës së Kim Kardashian

Rezidenca e miliarderes së njohur, Kim Kardashian është tashmë në shitje për një shumë mjaft të konsiderueshme. ‘Cosmopolitan’ shkruan se vila në Beverly Hills të Kalifornisë është në shitje për 5.7 milionë dollarë.

Kim ka jetuar në këtë ambient me ish-partnerin e saj, Kris Humphries. Pas vendimit të shitjes në rrjet kanë qarkulluar edhe foto të ndryshme të shtëpisë brenda dhe jashtë saj, duke zbuluar deri në detaje luksin e vendit ku ka jetuar Kim dikur.

Kujtojmë se Kardashian ka kryer herë pas here blerje mjaft të kushtueshme së bashku me bashkëshortin e saj, Kanye West./revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE