• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në qendër të vëmendjes për marrëdhënien mes tyre, Robert dhe Patris Berisha bëhen bashkë në këtë foto

Raporti i dy vëllezërve të njohur, Robert Berisha dhe Patris Berisha ka qenë gjithmonë në qendër të mediave për shkak të deklaratave të ndryshme të bëra në intervista të ndryshme. Megjithatë pas kaq kohësh duket se gjithçka mes dy djemve është rregulluar. Ka qenë Ermal Mamaqi, ai i cili ka ndarë një foto krah Roberti dhe Patrisit, ku shfaqen mjaft të qeshur dhe të veshur me të bardha të tre.

“Aman vetëm këta të jenë mirë, pa të tjerat rregullohen”, ka shkruar Ermali krah fotos së publikuar në ‘Instastory’. Pas kaq kohësh, kjo foto vërteton faktin se dy vëllezërit i kanë lënë në të shkuarën problemet dhe se tani gëzojnë një raport normal me njëri-tjetrin./revistawho.com