• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ne pyesim Luana, por Marina po bëka kokrrën e qejfit (dhe jo vetëm)

Mos u ngatërroni! Nuk është Luana kjo që po shihni, por Marina me të cilën ngjajnë si dy pika uji, ose le të themi sikur janë motra.

Marina na ka zbuluar se është duke bërë kokrrën e qejfit. Po që qejfi të quhet tamam, duhet patjetër edhe çanta në sup. Ashtu sicc thotë batuta e kthyer në hit tashmë e marrë nga rubrika e “Shihemi në gjyq” tek  “E diela shqiptare”, “dua të bëj një dorë jetë, çantën në sup edhe kokrrën e qejfit”.

Fiks siç ka bërë Marina, e cila përmes këtyre fotove ekzotike, ka zgjedhur t’i bëj edhe pak publicitet linjës së Luanës. Dhe për të gjitha këto nuk ka vend më ideal se Seychelles./ revistawho.com