• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në puntatën e radhës, Luanën do e shohim si Hirushja

Në puntatën e radhës të “Shiko kush luan”, Luana Vjollcën do e shohim të trasnformuar si Hirushja. Këtë ‘look’ e ka zbuluar vetë moderatorja me anë të një postimi në “Instagram”, ku shfaqet si personazhi i njohur i filmave vizatimorë. Kjo puntatë do të jetë e dedikuar festës së “Halloween” që sapo lamë pas dhe përveç transformimeve në ‘look’, me siguri rezervon edhe shumë surpriza të tjera.