• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Në pritje të një fëmije tjetër?! Kjo foto e Elisa Spiropalit ngjall dyshime

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka postuar në Facebook-un e saj këtë foto, pas një takimi me nënkryetaren e Grupit Parlamentar CDU/CSU për Europën, Katja Leikert dhe delegacionin nga Bundestagu gjerman.

Ministrja duket disi më e rrumbullakosur, ndaj në rrjet janë ngritur dyshime se ajo mund të jetë në pritje të një fëmije të dytë.

Dyshime, që duket se i nxit më shumë fundi, i cili duket paksa i fryrë tek pjesa e barkut. Gjithsesi deri në pritje të një konfirmimi nga vet zonja Spiropali, gjithçka mbetet një hamendësim.