• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në pritje të ëmbël, Olta Gixhari flet për ndryshimet në trupin e saj

Aktorja e njohur, Olta Gixhari është në pritje të ëmbël për herë të parë. Duke qenë se Olta është komentuar gjithmonë për format e saj trupore, ka vendosur të flasë për ndryshimet në trup gjatë shtatzēnisë. Ajo ka publikuar një foto të vjetër dhe ka shkruar:

“Fjala qe kam perdorur zero këto muaj : Bel ,beli,për belin, te beli ,puuu ca beli”. Duket se aktorja e ka marrë me mjaft sportivitet këtē pjesë dhe e ka kaluar me humor. Megjithatë sapo të lindë me siguri Olta do t’i rikthehet formave të saj.

Kujtojmë se ajo dhe partneri i saj jetojnë në Spanjë dhe Olta është shprehur se ai nuk dëshiron të kthehet në një personazh publik.