• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në përfundim të sezonit televiziv, Evi Reçi ndan këto momente pas kamerave që do ju bëjnë për të qeshur

Në mbyllje të sezonit televiziv, Evi Reçi ka zgjedhur t’i falenderojë të gjithë me postimin e fundit në rrjetet sociale me disa prapaskena nga programi i pasdites në ‘Vizion Plus’.

“Një vit që nuk do të harrohet kurrë. Faleminderit për këtë sezon të mrekullueshëm, por dhe shumë sfidues. Një staf i jashtëzakonshëm për të sjellë tek ju një emision cilësor. P.s Unë e di që i doni shumë prapaskenat e vizionit të pasdites, kështuqë ja tek i keni”, ka shkruar Evi në postimin e saj të fundit në rrjetet sociale.

Kujtojmë se prej disa sezonesh Reçi ka qenë në drejtimin e emisionit të pasdites në ekranin e ‘Vizion Plus’, duke sjellë për teleshikuesit informacione dhe tematika të ndryshme të aktualitetit./revistawho.com