• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në një shtëpi vetëm me dy fëmijë të vegjël, si ka vepruar Rona?

Nëse mendoni se një nënë e ka të vështirë të qëndrojë vetëm me dy fëmijë të vegjël, atëherë Rona Nishliu ju ka treguar të kundërtën. Me një buzëqeshje të madhe në fytyrë, këngëtarja ka treguar se si po shkon kjo periudhë vetëm me të vegjëlit e saj.
“Nata e gjashtë vetëm me heronjtë e mi”, ka shkruar Rona. Siduket këngëtarja nuk është shqetësuar aspak në këtë moment, gjithçka e ka marrë me sportivitet dhe me kujdesin e saj ia ka dalë më së miri ta kthejë kohën me fëmijët në argëtim.

Kujtojmë se këngëtarja është mama e nëj vajze të vogël të quajtur Noa dhe djalit Bardhyl./revistawho.com