• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Në një ditë si kjo lindi një një djalë me yll në ballë”, Vesa ka ruajtur urimin më të veçantë për më të shtrenjtin e saj

Në një ditë speciale si e sotmja për Big Bastën, nuk ka munguar urimi i ndjerë nga partnerja e tij, Vesa Luma në ditën e lindjes. Këngëtarja ka publikuar një foto krah Big Bastës krah të cilës ka shkruar: “Në një ditë si kjo lindi një djalë me yll në ballë, që u rrit me këmbë në tokë, por me mendje vizionare dhe i sigurt për të ardhmen e tij e të familjes së vogël, por me botë shumë të madhe që tashmë e kemi krijuar bashkë. Unë dhe Liani jemi shumë me fat që të kemi. Të duam shumë. Na u bëfsh 100 pak e shumë”, ka shkruar Vesa krah postimit të fundit në rrjetet sociale.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Luma ndan momentet më të bukura dhe dedikimet më të ndjera për më të dashurit e saj, duke treguar se sa shumë i çmon./revistawho.com