• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në një bashkëpunim me reperin kosovar? Fjoralba Ponari ngjall aludime tek fansat me foton e fundit

Pak kohë më parë, Fjoralba Ponari bëri të ditur në studion e ‘E diell’ se shumë shpejt do t’i dedikohej muzikës dhe për rikthimin e saj në të do të kujdesej artisti i njohur kosovar, Mc Kresha.

Siç duket gjatë kësaj kohe Ponari është kujdesur të nisë punën për projektet e saj dhe këtë e ka treguar dhe me postimin e fundit në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar një foto krah reperit të njohur Lyrical Son, në një studio muzikore, duke e shoqëruar postimin me disa pikëpyetje.

Ndjekësit kanë menduar menjëherë se Fjoralba do të vijë në një bashkëpunim me reperin, megjithatë detajet e tjera rreth projekteve të ardhshme pritet t’i japi vetë ajo./revistawho.com

View this post on Instagram

???

A post shared by Fjoralba Ponari (@fjoralba.ponari) on