• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në natyrë me më të dashurit e saj, Afrona Dika ndan këtë kujtim me Bleron dhe vajzën e tij

Karantina e ka gjetur Afronën dhe Bleron në dy vende të ndryshme. Këngëtari i njohur ndodhet në Kosovë, ndërsa partnerja e tij në Zvicër, aty ku dhe punon.

Gjatë kësaj periudhe, Blero i ka treguar publikisht Afronës sa i mungon, ndërsa së fundmi ka qenë ajo që i ka dedikuar disa fjalë.

“Më mungojnë 3 zemrat e mia”, ka shkruar Dika krah fotos ku shfaqet me Bleron, Tarën dhe qenushin e tyre në natyrë.

Me siguri sapo Afrona të rikthehet pranë partnerit dhe vajzës së tij, gjëja e parë që do të bëjnë, është një piknik në natyrë./revistawho.com