• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Adelina Tahiri kritikohet nga fansat

Këngëtarja Adelina Tahiri është në muajin e 8-të të shtatzënisë, çka do të thotë se shumë shpejt ajo do të përjetojë ndjesinë e të qenit nënë.

Por duket se Adelina ka bërë një gabim dhe fansat e kanë kritikuar për këtë gjë. Në një foto të postuar në rrjetet sociale shihet se këngëtarja e shoqëruar nga bashkëshorti i saj, po konsumon një gotë verë të bardhë. Kaq ka mjaftuar që ndjekësit e saj në rrjetet sociale t’i kundërvihen duke përmendur rrezikun për shëndetin e bebit.

Të paktën deri ditën që foshnja të vijë në jetë rekomandohet që nëna të mos konsumojë alkool./revistawho.com