• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Në mes të pranverës rikthehet dimri, ja si do të jenë temperaturat ditën e sotme

Duke nisur nga sonte Shqipëria dhe Kosova pritet të përfshihen nga masat e ftohta ajrore, duke sjellë sërish reshje bore dhe ulje të temperaturave deri në -4 gradë celcius.

Ditën e sotme i gjithë teritori do të mbulohet nga rreshje shiu, ndërsa në Tiranë temperaturat do të luhaten nga 2 deri në 12 gradë. Ditën e enjte pritet të rikthehet sërish moti me diell, ndonëse temperaturat do vazhdojnë të jenë të ulëta deri në fundjavë./revistawho.com