• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në lidhje me futbollistin e njohur? Oriola Marashi nuk ‘fshihet’ më, publikon foto nga i njëjti vend me të

Pak kohë më parë, qarkulloi lajmi se Oriola Marashi dhe futbollisti i njohur, Eros Grezda ishin në një lidhje. Duket se dysha nuk ka preferuar t’i lërë më njerëzit me dyshime dhe kanë vendosur të konfirmojnë lidhjen. Vetëm disa orë më parë si Oriola ashu dhe Grezda kanë publikuar video nga e njëjta shtëpi duke lënë të kuptohet qartë se janë bashkë në karantinë pa dhënë detaje për vendodhjen.

Duket se këto ditë izolimi çifti po i kalon mjaft mirë në praninë e njëri-tjetrit dhe në një vend të ftohtë.