• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Në kohën kur ajo ishte aktore, Vera Grabocka imazhi i femrës së suksesshme

Vera Grabocka është një nga emrat më të suksesshëm të televizionit shqiptar. Ajo ndodhet gjithmonë pas ekranit, duke ndihmuar që çdo gjë të shkojë në vendin e vet. Producente dhe regjisore shumë e njohur, të cilës i janë mirënjohës sa e sa personazhe që sot kanë arritur suksesin të udhëhequr prej saj.

Rezultate imazhesh për vera grabocka

Vera solli për herë të parë formate me famë ndërkombëtare në Shqipëri si ‘X Factor’, ‘Dance With Me’, etj. Shumë nga ju nuk e dinë, por ajo ka qenë dikur aktore, saktësisht në moshën 19-vjeçare. ‘Xing.al’  ka publikuar disa foto të saj shkëputur nga filmi ‘Montatorja’./revistawho.com