• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Horoskopi, Lajme

Në këto vende duhet t’i kaloni pushimet sipas shenjës së horoskopit

Pushimet tuaja verore mund të jenë shumë të shkurtra, ose mund të mos keni mundësinë të bëni atë që doni.

Por, ashtu si në çdo gjë tjetër, edhe planifikimi i pushimeve ndikohet nga shenja juaj e horoskopit. Çdo shenjë ka preferencat e veta dhe mund t’iu ndihmojnë për të krijuar një ide se ku mund të udhëtoni apo me kë person do të kënaqeni më tepër gjatë pushimeve tuaja.

Dashi- Maui, Hawaii

01.jpg

Demi- Sayulita, Meksikë

sayulitatown-1_mini.jpg

Binjakët- Alberobello, Itali

puglia.jpg

Gaforrja- Bali, Indonezi

beautiful-beach.jpg

Luani- Kairo, Egjipt

308-582.jpg

Virgjëresha- Marakesh, Marok

w1920.h1200.cr0.au0.ac1.f-none.png

Peshorja- San Tropez, Francë

st.tropez2.jpg

Akrepi- Ishulli Yandup, Panama

Las-cabañas-sobre-el-mar-en-Yandup-2000x1333.jpg

Shigjetari- Siçili, Itali

sicily_general.jpg

Bricjapi- Ishujt Turk & Kaikos

beaches-turks-caicos.jpg

Ujori- Rio De Janeiro, Brazil

BestHotelsRiodeJaneiroView2.jpg

Peshqit- Ishujt e Greqisë

Greek-Islands-Santorini-2.jpg

/intv.al