• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në hapat e Kendall Jenner për verën e 2019-ës, modelja sugjeron kombinimet më ‘in’ të stinës

Vera ka startuar dhe trendet më të fundit të modës janë prezantuar nga shumica e yjeve ndërkombëtarë, të cilët kanë eksperimentuar jo pak me ‘look-un’ e tyre. Një ndër modelet më të komentuara për zgjedhjet e saj është Kendall Jenner, e cila ka arritur të tërheqë gjithmonë vëmendjen e ndjekësve me pamjen që është shfaqur.

Fustane të vegjël, pantallona xhins me bluza shumë të vogla, kostume një ngjyrëshe të cilat nxjerrin në pah format trupore edhe më shumë, kanë qenë disa prej zgjedhjeve që 23-vjeçarja ka bërë. Për ditë kur temperaturat janë tepër të larta apo dhe kur moti nis të freskohet pak, këto janë disa nga zgjedhjet të cilat duhet t’i keni parasysh nga Kendall Jenner:/revistawho.com