• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Në festën e gruas, Turjan Hysko sjell momente me babain nga e kaluara

Sot është zyrtarisht dita e gruas dhe teksa ‘Instagram-i’ ka shpërthyer me foto apo shprehje dedikuar atyre, Tyrjan Hysko e ka ‘festuar’ këtë ditë pak më ndryshe. Duke qenë se babai i tij ka ndërruar jetë vite më parë, ai ka vendosur të risjellë një kujtim të lumtur. Në llogarinë e tij të ‘Instagram-it’, moderatori ka publikuar një foto të mamasë dhe babait të tij, në ditën e martesës dhe e ka shoqëruar me përshkrimin “Përjetësisht…”. Kjo është një temë delikate për Turjanin, pasi ka folur shumë rrallë për babain e tij, megjithatë është shprehur se e ka ndjerë shumë mungesën e tij në çdo moment të jetës./revistawho.com