• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Jonida tregon si duket me barkun e rrumbullakosur

Aktorja e njohur, Jonida Vokshi, pritet që shumë shpejt të bëhet nënë për herë. Ajo dhe partneri i saj, Besnik Krapi do të bëhen prindër të një vajze.

Jonida është në ditët e fundit tê shtatzënisë dhe së fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet barku i saj i rrumbullakosur. Ajo çka vihet re tjetër është se Jonida nuk ka marrë kile të tjera veç barkut dhe nuri i shtatzënisë e ka zbukuruar edhe më shumë. Kujtojmë se Jonida ka shprehur dëshirën për të patur një vajzë dhe ajo bashkë me Besnikun janë shumë të lumtur për këtë.

CLOSE
CLOSE