• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në ditën e saj të lindjes, Rozana Radi derdh në vargje ndjesitë e saj për të ëmën e ndjerë

Rozana Radi ka publikuar mbrëmjen që shkoi një foto dhe një poezi të shkurtër dedikuar nënës së saj. Këngëtarja e njohur, ka vendosur që në ditën e lindjes së nënës së saj, të shkruajë pak fjalë për të me gjithë emocionin dhe dhimbjen që ndjen si vajzë. “Nënës për ditën e saj të lindjes”, ka shkruar këngëtarja e njohur krahas poezisë.

Rozana njihet edhe si tekstshkruese e shumë këngëve, jo më kot këto vargje të publikuara prej saj kanë transmetuar shumë emocion, njësoj si këngët e saj. Kujtojmë se prindërit e Rozanës janë ndarë nga jeta kohë më parë dhe këngëtarja gjen gjithmonë hapësirë për të shkruar për ta dhe për t’i kujtuar në çdo ditëlindje dhe përvjetor. / revistawho.com