• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në ditën e baballarëve, ky dedikim i Vesës për Big Bastën do t’ju emocionojë të gjithëve

Këngëtarja e njohur, Vesa Luma, nuk heziton asnjëherë të shkruajë fjalët më të ëmbla për bashkëshortin e saj, Big Bastën apo vogëlushin e tyre Lian. Ashtu ka ndodhur edhe disa orë më parë. Në ditën e baballarëve, Vesa e ka surprizuar Big Bastën me një postim mjaft emocionues. Ajo ka ndarë disa foto të tij pranë vogëlushit Lian dhe shkruan: “Gëzuar babait që lëviz malet për shokun e tij të vogël. Të duam deri në Zelandë të Re dhe mbrapsht”, shkruan Vesa. Ky postim ka marrë komente tê shumta nga ndjekësit, të cilët janë emocionuar nga dedikimin i ëmbël i këngëtares.