• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në ditë me shi, Rudina ngushëllohet nga kjo veshje dhe të gjitha i japim të drejtë

Rudina Magjistari ka qenë në transmetim me puntatën e radhës të programit të pasdites në ‘Klan Tv’ dhe vëmendje, përveç të ftuarve mori veshja e saj. Ka qenë vetë moderatorja e njohur ajo që ka treguar se zgjedhja e kostumit që kishte veshur sot nuk ishte rastësore.

“Vetëm një gjë më ngushëllon për shiun: kostumet në garderobë”,-ka shkruar ajo.

Duke marrë parasysh faktin që ditët me shi do na shoqërojnë edhe për pak kohë, Rudina ka gjetur një zgjidhje shumë të mirë duke e ngushëlluar veten me ngjyrat dhe pozitivitetin që ofrojnë veshje të caktuara. Mbase duhet ta bëni dhe ju të njëjtën gjë… /revistawho.com