• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në cilin videoklip do dilte Kiara sërish? Moderatorja zbulon artistin që ka më shumë përzemër

Kiara Tito ka qenë pasditen e sotme e ftuar në programin ‘Ftesë në 5’ me Bieta Sulon, ku ka rrëfyer të rejat më të fundit nga jeta e saj private. Mjaft e qeshur gjatë intervistës, Kiara ka rrëfyer se ka kaluar edhe momente delikate në jetën e saj private. Tito nuk ka shfaqur komplekse të pranojë se ka qenë mjaft e lënduar dhe se i ka ndodhur të qajë, megjithatë më tej pohoi se shëruesi më i mirë i çdo gjëje është koha.

E vendosur përballë situatës se në cilin videoklip do të preferonte të dilte, atë të Flori Mumajesit apo Ledri Vulës, Kiara zgjodhi kantautorin e njohur. Ajo pohoi se e kishte shumë përzemër Florin, ndaj dhe do i pëlqente të dilte në një projekt të tijin.

Një moment tjetër i cili e ka kapur në befasi moderatoren, ishte ai kur u surprizua nga mikja e saj më e ngushtë, Liesa për të kënduar këngën e saj të preferuar nga Andi Shkoza në studion e ‘Ftesë në 5’.

Kiara arriti ta përmbushte sfidën, teksa pohoi se në të ardhmen e sheh veten në programe ‘prime time’, pasi ato formate e bëjnë të ndihen më mirë./revistawho.com