• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në cilin program televiziv do ta shohim së shpejti Klaudia Pepën?

Klaudia Pepa është një nga figurat më të dashura shqiptare, kjo dhe për shkak të suksesit të korrur jashtë vendit tonë. E angazhuar në projekte të ndryshme ne Itali, Klaudia ka bërë të ditur me anë të një postimi në ‘Instagram’ se shumë shpejt do të jetë pjesë e një programi të ri televiziv.

“Muaji nëntor është muaji i zjarrit për mua, së shpejti do ju tregoj se në cilin program televiziv do më shihni”, ka shkruar Pepa krah fotos ku shfaqet e veshur ne ngjyrë gold pas disa flakëve.

Me siguri balerina shqiptare do të jetë pjesë e një porduksioni italian, emrin e të cilit ka vendosur ta lërë edhe për disa kohë surprizë për të gjithë ndjekësit e saj./revistawho.com