• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në çdo dalje publike, Tayna nuk mund ta ndajë këtë ngjyrë nga vetja

Reperja e njohur shqiptare, Tayna e ka treguar shpesh me anë të daljeve të saj të ndryshme publike, por dhe postimeve në llogarinë në ‘Instagram’ se e kuqja është ngjyra e saj e preferuar. Së fundmi artistja e rikonfirmuar këtë gjë me anë të disa fotove dhe videove, në të cilat është kujdesur mos të mungojë ngjyra e kuqe.

“Sepse e kuqe”, ka shkruar Tayna në postimin e fundit ku nuk kanë munguar komplimentet e ndryshme nga fansat e saj.

Kujtojmë se vetëm 1 muaj më parë ajo solli këngën ‘Edhe ti’ në bashkëpunim me Mozzik, e cila u kthye menjëherë në një hit dhe tashmë numëron miliona klikime në kanalin e ‘Youtube’./revistawho.com

View this post on Instagram

Because red…🌹

A post shared by Tayna (@tayna) on