• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ndryshojnë sa hap e mbyll sytë, këto janë vajzat e ekranit që përdorin ‘extension’

Nga një foto me flokë të shkurtra në darkë tek një tjetër me flokë të gjata në mëngjes dhe anasjelltas. Disa nga vajzat e ekranit pëlqejnë të ndryshojnë vazhdimisht pamjen e tyre apo edhe të mos shfaqen asnjëherë me gjatësinë reale të flokëve të tyre.
Një pjesë e mirë zgjedhin të përdorin extension në shumicën e daljeve të tyre publike apo në videoklipe.
Më poshtë po ju bëjmë një krahasim sesi ato duken me flokë të shkurtra e me extension dhe gjykojeni vetë sesi ju pëlqejnë më tepër./revistawho.com
Çiljeta Xhilaga


Ingrit Gjoni


Aurela Gaçe


Luana Vjollca


Lori Hoxha


Albërie Hadërgjonaj