• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ndryshe nga të gjithë, Vesa Luma dhe Big Basta e presin Vitin e Ri pranë detit me rrobat e verës

Ndryshe nga gjithë të tjerët, Vesa Luma dhe Big Basta kanë pritur një Vit të Ri me temperatura të larta, diell dhe pranë detit. Këtë e ka treguar vetë artistja e njohur, e cila ka publikuar disa foto pranë bashkëshortit të saj dhe djalin e vogël në krah.

“Mirëseerdhe 2020”, ka shkruar Vesa krah fotos ku bien në sy të qeshurat e familjes dhe veshjet verore. Ky fakt ka tërhequr dhe vëmendjen e ndjekësve, të cilët nuk kanë qëndruar pa komentuar në këtë postim.

Kujtojmë se 2020 trokiti disa orë më parë në Zelandën e Re, aty ku dhe dyshja janë zhvendosur prej kohësh për të jetuar.

Mediat e ndryshme publikuan video të shumta të spektaklit të fishekzjarreve gjatë ndërrimit të viteve./revistawho.com

View this post on Instagram

Welcome 2020 🌎

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on