• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ndryshe nga këngëtarët e tjerë, Butrint Imeri tregon ndryshimin e fundit me pamjen e tij

Butrint Imeri ka vendosur si shumica e personazheve të njohur të ndryshojë “look-un” e tij gjatë ditëve të vetizolimit.

Këngëtari ka publikuar së fundmi disa foto të tij në ‘Instastory’, ku ka treguar se i ka prerë flokët me një model të ri.

Butrinti duket mjaft tërheqës dhe me modelin e ri të flokëve dhe me siguri pas këtyre postimeve nuk do të mungojnë dhe komplimentat e ndryshme të ndjekësve të tij.

Kujtojmë se këngëtarë të ndryshëm kanë treguar gjatë këtyre ditëve ndryshimet e shumta që i ka sjellë karantina në ‘look’, megjithatë disa prej tyre kanë vendosur dhe t’i shkurtojnë ato në kushtet e shtëpisë./revistawho.com