• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ndryshe nga çdo herë tjetër, Lumi B zbulon pamjet e vilës luksoze në të cilën jeton

Reperi i njohur, Lumi B publikon herë pas here momente të ndryshme në llogarinë e tij nga koncertet apo koha e lirë me familjen. Së fundmi reperi ka publikuar në ‘Instagram’ një video ku ka treguar shtëpinë e tij.

Nga pamjet duket se vila e Lumit është në ngjyrë të bardhë dhe përpara ka një kopësht të madh të gjelbërt. “Shtëpi, e ëmbla shtëpi”, ka shkruar artisti krah pamjeve, duke theksuar faktin se nuk ka vend më të rehatshëm për të se sa shtëpia.

Kujtojmë se Lumi është i martuar dhe ka një djalë në moshë 7-vjeçare, fotot e të cilit i ndan shpesh me ndjekësit në ‘Instagram’./revistawho.com

CLOSE
CLOSE