• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ndjekësit e Kourtney Kardashian nxehen keq me të, ja arsyeja

Para disa ditësh Kim Kardashian reklamoi në ‘Instagram’, një pije të përzier ‘bio’ për një bark të sheshtë. Pas saj ishte Kourtney, e cila bëri të njëjtën gjë dhe kjo i ka acaruar ndjekësit e saj.
Komentet negative erdhën pasi sipas fansave këto lloj pijesh në realitet nuk japin asnjë efekt.
Disa prej tyre e akuzuan atë se as vetë Kourtney nuk i përdor këto lloj produktesh.
Komentet e shumta që u lanë ishin një sinjal nga fansat se Kourtney nuk duhet t’i reklamojë më këto produkte.