• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ndërsa të gjithë pushojnë nga pak, ky është miku besnik që e shoqëron Bietën në çdo vend

Fundjava i gjen të gjithë personazhet e njohur dhe jo vetëm duke shijuar natyrën dhe bukuritë e saj pranë më të dashurve të tyre. Moderatorja e ‘Ftesë në 5’, Bieta Sulo ka ndarë ë fundmi një video mikun e saj më besnik duke shijuar rrezet e diellit dhe detin.

“Charlie besniku, ndërsa të gjithë pushojnë nga pak, shoku im sot dhe roja deri dje, sepse sot është roja personal i Kroit, për të cilin t’i ngul dhëmbët, më shoqëron në çdo hap. Bukuroshi”, ka shkruar Bieta krah videos së fundit në ‘Instagram’.
Sulo ka ndarë edhe disa poza pranë detit duke treguar se po e shijon maksimalisht fundjavën./revistawho.com