• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ndalesa e radhës në Prishtinë, mamaja e Rita Orës duket shumë elegante me këtë fustan të verdhë

Mamaja e këngëtares së famshme Rita Ora, Vera ka zgjedhur të pushojë disa ditë në Prishtinë.

Ajo ka publikuar disa fotografi ku shihet duke pozuar në rrugët e kryeqytetit kosovar.

Vera është shfaqur shumë elegante në një fustan të gjatë e të verdhë, ndërsa duket mjaft e lumtur teksa kalon para Bilbiotekës Kombëtare, të cilën në postimin e saj ajo e quan një ndërtesë mbresëlënëse.

Falë postimeve të saj dhe mesazheve që shpërndan Vera Ora tashmë është bërë pjesë e mediave jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë./ revistawho.com