• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Nazan del nga burgu dhe hakmerret ndaj Kemalit, nesër në “Lule të vetmuara”

Vajzat dhe djemtë ndihmojnë Meralin në shitjen e sendeve shtëpiake. Mesude largohet nga shtëpia dhe vendos të kthehet në vendlindje së bashku me Busran dhe Metinin. Busra njofton Ejlylin se ato po largohen nga Stambolli. Mesude ia lë Metinin në përgjegjësi Busras por ajo e humb. Mesude çmendet kur nuk e gjen dot të birin. Kemal kërcënon Mesuden të gjejë Metinin ose do e vrasë. Fatmirësisht Metini arrin të gjendet. Nazan del nga burgu. Ajo nuk pritet aspak mirë nga Serkani i cili nuk e beson. Ekrem përpiqet t’i fitojë sërish dashurinë bashkëshortes duke i dërguar dhurata. Feride dhe Toprak nuk ndalen me zënkat e tyre dhe turpërohen në mes të një restoranti. Nazan hakmerret dhe rreh Kemalin./revistawho.com