• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Na tregoi bebin, emrin, shtatzëninë, tani sigurisht është radha e barkut petë të Aurelës

Aurela e mbajti të fshehtë pritjen e ëmbël, nuk postoi as edhe një foto shtatzënë dhe mori kohën e saj për t’u rikthyer në rrjete sociale pas lindjes. Derisa pak ditë më parë postoi për herë të parë një foto me bebin, tregoi emrin e tij të veçantë Alaron dhe një foto me barkun e rrumbullakosur që të gjithë e prisnin.

Por kaq ama! Tani Aurela iu rikthye fotove me bikini dhe barkun e sheshtë që shumë shpejt ka arritur ta rikthejë në gjendjen e mëparshme pas lindjes.
Modelja është shquar gjithmonë për linjat trupore, prandaj me siguri me regjim e palestër arriti të bëhej kjo mami kaq seksi e vogëlushit Alaron.