• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Muzika ka kaluar në plan të dytë për Ledinën, por s’mund të themi të njëjtën gjë për këtë pasion të saj

Ledina Çela është një nga këngëtaret e dashura të skenë sonë, e cila ngjall përherë interes në çdo shfaqje të saj.

Tej muzikës, këngëtarja e njohur e cila jeton në Gjermani së bashku me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj, është një nga femrat më joshëse me forma trupore për t’u patur zili. Dhe këtë aset të vetes, Ledina nuk e lë aspak në hije.

Pavarësisht  shkëputjes së saj nga muzika si gjë e parë, Ledina është tejet aktive me fotot joshëse dhe seksi që pozon në rrjetet e saj sociale.

 

Fotografia duket se është një tjetër pasion i saj, të cilin ndryshe nga muzika, Ledina e ushtron kurdo që mundet. Dhe bën mirë!/revistawho.com