• youuinsttaaffccbb
TEST
Vetëm në WHO

Mund të të ndodhë edhe ty, historitë e 7 VIP-ave që u dashuruan me fansat e tyre

Historitë e dashurisë së VIP-ave shqiptarë janë gjithmonë shumë interesante për t’u lexuar duke qenë se për këto personazhe jemi gjithmonë kuriozë të dimë më shumë. Shumë prej tyre janë njohur me njëri-tjetrin nga shoqëri të përbashkëta apo nga rrjete sociale, por të dashurohesh me një fans ose fanse ju kishte shkuar mendja? Ka disa raste në showbizin shqiptar dhe “Revistawho.com” jua sjell në vazhdim.

Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha – Në një intervistë Vitmari ka treguar se ka qenë fans i Marselës kur ajo këndonte në “The Voice”. Këngëtari tregoi se nuk e kishte menduar kurrë se do të vinte dita dhe do të lidhej me Marselën. Por më pas çifti rastësisht u takuan dhe tani janë shumë të dashuruar.

Olsi Bylyku dhe Egli Tako – Aktori i humorit Olsi Bylyku prej më shumë se një viti është në një lidhje dashurie me një vajzë me emrin Egli dhe shumë i lumtur. Olsi ka treguar se e dashura e tij ishte fanse pasi dinte çdo batutë të tij dhe e ndiqte gjithmonë në “Portokalli”.

Armando Sadiku dhe Elona – Futbollisti është njohur me të dashurën e tij në Facebook. Elona ishte fanse e tij dhe i shkruante shpesh mesazhe. Armando iu përgjigj dhe nisën mesazhet mes tyre. Tani çifti janë të fejuar.

Mihrije Braha dhe Naim Abazi – Mihrije ka qenë fanse e Naimit dhe dëgjonte këngët e tij në radio. Ata janë takuar fare rastësisht dhe Mihrije nuk e ka ditur se ai ishte Naim Abazi të cilin ajo e dëgjonte në radio. Më pas çifti u dashuruan dhe tani janë prindër të një djali.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid – Vëllai i motrave Bella dhe Gigi Hadid, Anwar ka qenë fans i madh i Dua Lipës. Ai ka bërë të pamundurën për ta bindur Duan që të dilnin në një takim. Dua dhe Anwar u dashuruan dhe sot janë shumë të lumtur bashkë.

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez – Sot janë të fejuar por dikur Alex ishte fans i Jenniferit. Këtë ai e ka zbuluar duke postuar autografin që diva i kishte dhënë 20 vite më parë.

Kim Kardashian dhe Kanye West – Reperi ka treguar se ka qenë një fans i Kimit, por edhe ajo i pëlqente shumë këngët e tij. Çifti sot janë të martuar dhe kanë 4 fëmijë./revistawho.com