• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Mund të ndahesh, por të duhesh ende? Elon Musk dhe Grimes thonë “Po”

 

Elon Musk dhe Grimes i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 3 vjeçare. 50-vjeçari ka pohuar se është ndarë nga këngëtarja kanadeze 33-vjeç. “Jemi ndarë, por ende e duam njëri-tjetrin”, ka thënë Musk sipas “Page Six”, por pa zbuluar arsyen e ndarjes.
Dyshja e nisi historinë e dashurisë në maj të vitit 2018, kur bënë dhe daljen e parë publike në “Met Gala”.
Musk ka qenë i martuar 3 herë, mes të cilave 2 herë me Talulah Riley, raporte këto të përfunduara tanimë./revistawho.com