• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Mozzik mposht Loredanën, kap majat e klasifikimit me këngën e re

Ditën e djeshme u publikua bashkëpunimi i shumëpritur i dy reperëve te suksesshëm shqiptarë, Mozzik dhe Tayna.
Si të gjitha këngët e tjera të dyshes dhe kjo u prit shumë mirë nga publiku dhe që në minutat e para bëri namin me klikime.
Pa kaluar 24 orë nga publikimi, “Edhe ti” ka kaluar 2 milionë klikime duke thyer rekord. Por jo vetëm në Shqipëri , kënga po dëgjohet masivisht dhe në Gjermani.
Ajo rënditet e para në listën e këngëve trend në këtë vend, duke lënë pas Loredanën, e cila renditet në vendin e 32.
Në kategorinë e videos muzikore më të klikuar të ditës, Mozzik dhe Tayna renditen në vendin e dytë, ndërsa Loredana në vendin e tretë.