• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Mozzik është i sigurt se edhe ky vit eshte komplet i tij: Betohem që…

Me postimin e fundit në ‘Instastory’, Mozzik ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellë të tjera hite.

“Betohem që edhe ky vit është komplet i imi. Mozzik, vetëm hite”, ka shkruar reperi në postimin e fundit në ‘Instagram’.

Prej ditësh ai është duke punuar për projektin më të fundit muzikor, në bashkëpunim me Kidën, ndërsa ka treguar dhe se shumë shpejt do të jetë në treg albumi i reperit i titulluar ‘Mozart’.

Mozzik nuk ka zbuluar ende një datë rreth publikimit të këngës me Kidën, por fansat kanë treguar në komente se po e presin me padurim këtë rikthim të dy këngëtarëve bashkë./revistawho.com