• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Motrat e Kobe reagojnë për herë të parë pas vdekjes së tij: Jemi të shkatërruara, jeta jonë ndryshoi përgjithmonë

Aksidenti tragjik që i mori jetën basketbollistit të famshëm, Kobe Bryant, vajzës së tij dhe 7 pasagjerëve të tjerë ka trishtuar mbarë opinionin botëror. Motrat e Kobe, Sharia Washington dhe Shaya Tabb kanë reaguar për herë të parë pasi ai u nda nga jeta. “Në emër të familjes sonë, bashkohemi me Vanessa-n, Natalia-n, Bianka-n dhe Capri-n për ndarjen nga jeta të Gianna-s dhe Kobe në aksidentin tragjik. Jemi të shkatërruara nga humbja e tyre dhe zemrat tona janë gjithashtu me familjet që humbën të dashurit e tyre. Jeta jonë ka ndryshuar përgjithmonē. Ju falenderojmë për mesazhet tuaja”, u shprehën motrat e tij për One Digital.