• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Motrat Bregu sfidojnë vitet, shfaqen po aq të reja sa dikur

Politikania e njohur, Majlinda Bregu, është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo publikon herë pas here foto, jo vetëm nga konferencat dhe takimet ku merr pjesë, por edhe nga jeta private. Së fundmi, Majlinda ka postuar në ‘Instagram’ një foto shumë speciale, në të cilën shfaqet me dy motrat e saj, prezantuesen e famshme Ornela Bregun dhe Rovena Bregun. ‘Motla, motrat lidhje e pathyeshme’, shkruan Bregu. Edhe pse vitet shkojnë, duket se motrat mbeten po aq reja dhe plot sharm si dikur.

Kujtojmë që prej disa kohësh Ornela jeton në Spanjë, ndërsa Majlinda në Sarajevë./revistawho.com