• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Motra e tij feston ditëlindjen, Blero i dedikon disa fjalë zemre

Sot për këngëtarin kosovar, Blero Muharremi është një ditë e veçantë pasi një njeri special për të ka ditëlindjen. Si çdo vit tjetër edhe kësaj rradhe Blero i ka dedikuar fjalët më të bukura motrës  së tij,Tina. Ai ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto me motrën e tij dhe krahas fotos ai i dedikon urimin special. “Uroj ti bësh edhe 60 vite tjera të shëndosha sis. Besoj që boll është. Urime dita jote, të don vellau shumë”, shkruan Blero.

Ai gjithmonë e ka treguar marrëdhënien e tij të vecantë me Tinën dhe se ajo ka qenë mbështetja kryesore gjatë gjithë këtyre viteve për këngëtarin.

https://www.instagram.com/p/B9OhZkBH3s7/?igshid=dnh8olfk5wqb