• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Motra e Kim Kardashian ‘çmend’ rrjetet sociale, poston foto nudo

Kjo nuk pritej nga Kourtney. Motra e madhe e familjes Kardashian, Kourtney postoi në Snapchat një foto ku shfaqet nudo në një vaskë. Ajo dhe familja Kardashian janë me pushime në Costa Rica. Teksa vëmendjen ditën e djeshme e mori Kim dhe Kylie, ditën e sotme të gjithë komentuan për Kourtney e cila duhet thënë se ka mbajtur gjithmonë figurën serioze midis motrave. 37 vjeçarja është mama e tre fëmijëve./revistawho.com

RLP_MDG_300117KARDASHIAN_1062JPG

Screenshot_21
Kourtney Kardashian