• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

‘Motra e humbur’ e Beatrix Ramosaj, këngëtarja shqiptare sozia e një prej ikonave të bukurisë

Beatrix Ramosaj është një nga vajzat më tërheqëse të ekranit shqiptar. 25-vjeçarja nuk ngurron në asnjë moment të publikojë momente të ndryshme nga përditshmëria me familjarët dhe miqtë më të afërt në llogarinë e saj në rrjetet sociale. Ndërsa së fundmi me anë të një postimi në ‘Instastory’, Ramosaj ka zbuluar sozinë e saj.

Bëhet fjalë për aktoren e njohur, Priscilla Presley, e cila duket se ka një ngjashmëri të madhe me këngëtaren shqiptare nëse bashkon një foto të hershme të saj me një foto aktuale të Beatrix. Ramosaj ka zgjedhur të ndajë me të gjithë ndjekësit pikërisht një bashkim të tillë, duke treguar se i ka pëlqyer shumë ky krahasim i bërë nga fansat e saj.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë Beatrix festoi ditëlindjen e saj në një festë private midis miqve më të afërt, ku tërhoqi vëmendjen maksimale ‘look-u’ i saj dhe pamja e kuruar deri në detaje./revistawho.com