• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Bëhuni gati për temperatura të ulta, këto janë surprizat e motit për këtë fundjavë

I ftohti i acartë u largua gradualisht nga vendi jonë por moti mbetet ende i paqëndrueshëm. Ditët e fundit temperaturat kanë pasur një ngritje të lehtë dhe thuajse kudo ka pasur reshje shiu. Këto temperatura pritet të ndryshojnë gjatë fundjavës. Sipas “Meteoalb” temperaturat e ajrit këtë fundjavë do të pësojnë një ulje të lehtë dhe në zonat malore do të ketë reshje të pakta dëbore.

Në fillim të javës tjetër pritet të ketë kthjellime dhe rritje temperaturash./revistawho.com